Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej

1.09.2009
wtorek

Wybierz najlepszego posła!

1 września 2009, wtorek,

Dla kogo pochwała, dla kogo sygnał ostrzegawczy?

 

Po raz 13 „Polityka” przygotowała ranking najlepszych posłów. Wyniki połączone z wręczeniem nagród ogłosimy na spotkaniu 9 września w restauracji sejmowej z udziałem marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, członków Prezydium i posłów ze wszystkich klubów parlamentarnych. Bohaterów rankingu będzie można poznać już w dniu imprezy o godzinie 16.30  na stronie www.polityka.pl.

Wyniki wraz z uzasadnieniami typujących dziennikarzy, komentarze, zdjęcia oraz sprawozdanie z uroczystości wręczenia nagród  przedstawimy tydzień po imprezie w  numerze „Polityki”. W typowaniu ośmiu najlepszych posłów, tych, których najbardziej w Sejmie brakuje po przeprowadzce do Parlemantu Europejskigo oraz we wskazaniu pięciu posłów, którym należą się ostrzeżenia, bo ich dotychczasowa praca budzi wątpliwości, udział wzięło ponad 30 dziennikarzy-sprawozdawców parlamentarnych ze wszystkich najważniejszych mediów elektronicznych i prasy.

Już dziś zaprszam czytelników mojego bloga  do przedstawiania swoich typów w trzech kategoriach: właściwa osoba na właściwym miejscu, stracony głos i europarlamentarzysta, którego po przeprowadzce do Brukseli brakuje w Sejmie. Zapraszam do typowania z uzasadnieniami! Już w w przyszłym tygodniu porównamy Wasze typy z dziennikarskimi!
Zeszłoroczne wyniki znajdziecie tu.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. właściwa osoba – Janusz Palikot
    stracony głos – Łukasz Tusk
    brakuje w semie – Joanny Senyszyn

css.php