Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej

24.08.2011
środa

Panie z PiS za Tomkiem

24 sierpnia 2011, środa,

Tomasz Kaczmarek, młody emeryt, bliżej znany jako agent Tomek chce zostać posłem PiS. I pewnie zostanie, bo dostał dobre, ostatnie miejsce na liście świętokrzyskiej. PiS szukał znanych twarzy i do przewidzenia było, że postawi na najbardziej rozpoznawalnego agenta CBA z czasów, gdy biurem rządził Mariusz Kamiński. Jednak uzasadnienie jego startu, które wygłosił dziś prezes PiS może oburzać, szczególnie kobiety. – To jest tak, że uzyskał mocne poparcie pań – powiedział Jarosław Kaczyński. Jeśli to prawda, to znaczy, że kobiety w PiS nie mają pojęcia o solidarności kobiecej. Polityka polityką, ale o tym jak agent Tomek zachował się wobec Beaty Sawickiej (była posłanka PO) nawet panie związane z PiS zapomnieć nie powinny. Uwodzić kobietę na potrzeby jakiejś akcji politycznej – to po prostu niewybaczalne.

Tym, którzy nie pamiętają warto przypomnieć zeznania Sawickiej: „Raz, pamiętam, tańczyliśmy salsę do piątej rano. Całował mnie wtedy po włosach. Czułam jego podniecenie. Można mówić, że się kogoś kocha i kłamać. Ale nie można udawać, że się kogoś pragnie.”. Weronika Marczuk Pazura opowiadała, że i ją próbował uwieść w podobny sposób. To smutne i żałosne, że panie z PiS nalegały, by w ławach poselskich zasiadł obok nich ktoś, kto z szacunkiem dla kobiet i ich uczuć nie ma nic wspólnego.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 10

Dodaj komentarz »
 1. do tego agent T wygląda i nosi się jak ostatniego sortu sutener… ale może paniom z PIS to właśnie się podoba?

 2. Widzę to nieco inaczej . PiS jaki jest każdy ( normalny ) widzi . Agent Tomek denerwuje przede wszystkim byciem „wypasionym ” i młodym emerytem . Ale takie głupie prawo . Natomiast p. Sawicka , mężatka notabene , sama chciała romansu . Pomijając wątpliwą moralnie stronę uwiedzenia , na filmie była (grała ? ) kutą na cztery nogi biznesiarę . Pewna siebie w pewnych siebie tekstach , okraszanych „mięchem ” .
  Dla mnie powalająca była jej rozchlipana wizyta w Sejmie . Jaka była inna . Taka domowa i … skrzywdzona . Mąż , dzielnie podtrzymujący odtrąconą małżonkę był godny pióra Szekspira . Właściwie żalił się ( !) wraz z żoną , że rogi przyprawiano mu oszukańczo ! Wziął cham Tomek i … oszukał , zamiast wykorzystać jak porządny kochanek . A miał przecież parcie na ciało żony , co ona rezolutnie wyczuła w tańcu !

  ps. Miłe panie , równouprawnienie niesie za sobą również pułapki . Pamiętajcie . Nie zawsze jest tak „fajnie ” jak w procesie Łyżwińskiego , gdzie , no powiedzmy , dziwna p. sędzia , mimo zupełnej niewiarygodności Anety Krawczyk , dzielnie wskazującej kolejnych ojców , cały czas uznawała ją za godnego świadka oskarżenia ! Tu kłania się amerykańska prokuratura i wycofanie oskarżenia wobec DSK . Czuwaj druhny !

 3. Panie Q, a gdyby agent Tomek zabrał się za Pańską żonę/partnerkę/córkę? Albo inny agent za Pańskiego partnera (ewentualnego of course…). Czuwaj druchu (tak ma być, kto wie – dopisze końcówkę…).

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Zda­niem Pre­zesa pan Agent Tomek „uzy­skał mocne popar­cie pań” i dla­tego będzie kan­dy­da­tem do pol­skiego par­la­mentu. Jest to wia­do­mosc cie­kawa z kilku powo­dow. Po pierw­sze, poka­zuje cie­płe i ojcow­skie poczu­cie humoru Pre­zesa i jego sza­cu­nek dla pań. Po dru­gie, poka­zuje jego sza­cu­nek dla par­la­mentu. Co prawda, we wło­skim par­la­men­cie kie­dys była zawo­dowa aktorka porno pani Cio­cio­lina. Jed­nak pro­po­zy­cja umiesz­cze­nia w par­la­men­cie zawo­do­wego oszu­sta matry­mo­nial­nego idzie o krok dalej. (Ja wiem, ze pan Agent nie pro­po­no­wał mał­zen­stwa, a jedy­nie obsy­py­wał zawo­do­wymi poca­łun­kami.) Po trze­cie, pan Pre­zes w twor­czy spo­sob wycho­dzi ponad naro­dową tra­dy­cję, w kto­rej slowa „agent”, „zdrajca”, i „dono­si­ciel” jak dotąd raczej nie cie­szyły sie powo­dze­niem. A tutaj, pro­szę. Agent, dono­si­ciel, i zawo­dowy nad­uzy­wacz zaufa­nia ma zostac posłem do pol­skiego par­la­mentu. Jest w tym swo­iste poczu­cie humoru pana Prezesa.

  Po sędzim, ktory orze­kał w sta­nie wojen­nym, oraz po agen­cie, ktory zawo­dowo nad­uzy­wał zaufa­nia, następ­nym na liscie ulu­bien­cow Pre­zesa moze byc juz chyba tylko szmalcownik.

 6. Kontynuując temat Pana Agenta Tomka oraz poczucie humoru Prezesa, to trzeba zauwazyc, ze efekty działania Pana Agenta były imponujące. To głownie dzięki niemu PiS przegrał wybory.

  Tą nominacją Prezes sie nasmiewa z parlamentu, z Pań, ktore rzekomo poparły Pana Agenta, a także z samego siebie. Jest jakies znamię autodestrukcji w umieszczeniu na listach jednego z głownych sprawcow własnej klęski.

 7. Szanowny Q.
  nie mam w felietonie słowa o kandydowaniu pani Sawickiej, znikneła z politytyki i dobrze. Tylko o rzekomym popieraniu przez panie z PiS wątpliwej moralności i uczciwości „agenta”. Nie da się ukryć, że jezeli j.k. mówił prawdę (co rzadko mu się zdaża), to będzie miał rzecony „agent” co robić w przyszłym klubie PiS.

  p.s. stawiam tezę, że PiS nie dotrwa jako jedna partia do końca przyszłej kadencji

 8. Ten człowiek (Tomek) jest niechlujny i ma fizjonomię sutenera (wąsik). Nie wiem czym się ekscytują niektóre panie;-(

 9. Naród głupi wszystko kupi.
  Jestem przekonana, że zobaczymy tego emeryta w parlamencie. Być może, wybranego w większości głosami kobiet, ale to jest nie do sprawdzenia. Mam wrażenie, że mężczyzn taki lowelas może bardziej denerwować.

 10. Widocznie prezes zauważył, że panowie z jego ugrupowania potrzebują kogoś o aparycji i mentalności gangstera /Achim vel Jojo/, natomiast jego panie – kogoś o aparycji i mentalności alfonsa.

 11. To ,że prezes wie wszystko,to nie nowina.Iluminacje na niego spływają w posiadówkach na kanapie.
  Lecz,że również wnika w dusze kobiece,to jednak nowośc.Jeżeli „piękny” Tomasz znajdzie miejsce w parlamencie to będzie to potwierdzenie iluminacji oraz bezdennej głupoty wyborców.Niezależnie od płci.
  Demokracja ,zwłaszcza przy tym systemie wyborczym,
  preferuje kretynów/kretynki.Niech się święci 1 Maja !

css.php