Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej Polityka z Wiejskiej - Polityczno-sejmowy blog Anny Dąbrowskiej

6.07.2012
piątek

Jedne obraz – tysiąc słów

6 lipca 2012, piątek,

Młodzi, zdolni i zinformatyzowani działacze partyjni postanowili przemówić obrazem. Platforma chwali się na swojej stronie internetowej EURO 2012 i ilustruje procentowe zadowolenie kibiców, którzy przyjechali do Polski. Taryfa ulgowa dla koalicjanta obowiązująca w czasie mistrzostw właśnie przestała obowiązywać w PSL. Głośno i dobitnie krytykują pomysł Jarosława Gowina na likwidację prawie osiemdziesięciu sądów rejonowych.
Ludowcy trochę zaniżyli oszczędności które ma przynieść reforma. Uczciwie szacując pomysł forsowany przez Gowina to około dwóch milionów złotych do przodu rocznie.

Zarówno pozytywny przekaz infografikowy PO, jak i ten zgryźliwy młodych z PSL przypada mi do gustu. Wiadomo jeden obraz to tysiąc słów. Jedna infografika może zastapić kilkanaście argumentów, które giną w morzu politycznej dyskusji o wszystkim i o niczym.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php